CEO’muz Nevhan Gündüz

Nevhan Gündüz

 

Nevhan Gündüz 1975 yılında Hatay’da doğmuş olup, ortaokul ve lise tahsilini İstanbul Özel Semiha Şakir Lisesi’nde, üniversite eğitimini New York Institute of Technology’de tamamlamıştır. Eğitim hayatını tamamladıktan sonra, elektrik ve enerji sektöründe çalışmalara başlamıştır.

 

Yenilenebilir enerji sektöründe katı atıkların bertarafı ve ekonomiye geri kazanımı konusunda 1998 yılından itibaren yoğun çalışmalarda bulunmuş, yurtdışında yaygın yenilenebilir enerji teknolojilerinin Türkiye’ye tanıtılması ve getirilmesi konularında çalışmalarda bulunmuştur.

 

Nevhan Gündüz 1998 yılına kadar ortağı ve yönetim kurulu üyesi olduğu Gündüz Elektrik Metal İnşaat Malzemeleri Tic. ve San. A.Ş.’de çalışmalarda bulunmuş, bu tarihten itibaren ise kurucu ortağı olduğu ORGE Enerji Elektrik Taahhüt A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO’luk görevlerini sürdürmektedir.

 

İstanbul’da yaşayan ve iki çocuk sahibi olan Nevhan Gündüz aynı zamanda Büyük Kulüp Yönetim Kurulu Üyesidir. Nevhan Gündüz‘ün Büyük Kulüp kapsamındaki faaliyetleri için lütfen tıklayınız.